Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności x

Koncepcje

Nasze innowacyjne koncepcje dla Twojego biznesu gościnnego

 

Myślisz o budowie, modernizacji lub racjonalizacji działalności swojego obiektu gościnnego lub rekreacyjnego?

Skorzystaj z możliwości posiadania markowego programu i koncepcji usługowej i serwisowo-personalnej autorstwa K&P, charakteryzującej się odpornością na konkurencję, innowacyjnością, świeżością marketingową na co najmniej 15 lat. Programy te są nie tylko modne, ale przede wszystkim trendowe.
Do pięknych funkcji i aranżacji wprowadzamy „to coś”, czego naprawdę potrzebuje Gość, wychodząc z założenia,
że …

… piękny kominek to nie wszystko… najważniejsze jest ognisko.

[K&P Zbigniew Kowalski]

Wykonujemy niepowtarzalne, bezkonkurencyjne, wyjątkowe marketingowo i ekonomicznie zyskowne koncepcje i programy usługowe…

… hoteli i kompleksów hotelowych oraz wodnej rekreacji w zdrojach, miejscowościach turystycznych i lokalizacjach o naturalnych walorach wypoczynkowo – rekreacyjnych.

Inwestorom oferujemy pełne wsparcie branżowe od projektu do otwarcia i urynkowienia usług obiektu oraz zarządzanie lub wsparcie zarządcze.

Zanim zaczniesz pracę z architektem, skorzystaj z doświadczenia  i kompetencji fachowców K&P Consulting.

Inwestorom, Właścicielom i Operatorom obiektów  i resortów proponujemy pomoc w wyszukaniu i doborze personelu menedżerskiego, standaryzacje jakościowe, marketingowe i serwisowe oraz niezbędne szkolenia….

Udzielamy branżowego doradztwa firmom  i instytucjom aplikującym o fundusze unijne na cele realizacji inwestycji  w infrastrukturę hotelarską, gastronomiczną, wellness i SPA oraz w publiczną i prywatną infrastrukturę  wolnego czasu    i centra wodnej rekreacji typu parki wodne, sauna parki  oraz integracyjna i familijna infrastruktura wypoczynkowa przy polach golfowych.

K&P Consulting Wellness & SPA opracowało autorski innowacyjny program dla zarządzania marketingowego hotelem wellness & SPA

Specjaliści i Eksperci K&P Consulting Wellness & SPA jako pierwsi w Polsce i w Europie dokonali weryfikacji i systematyzacji oraz uporządkowania dla celów efektywnego koncepcjonowania marketingowego i architektonicznego, planowania, programowania usług oraz działań marketingowych, budżetowania, obliczania efektywności operacyjnej i wyliczania realnego GOP (zysku operacyjnego brutto), hoteli wellness & SPA na hotele o specyfice:

Vitality Wellness
Activity Wellness
Estetique Wellness
Medical Wellness
Clinical Wellness

Zapytaj o koncepcję dla Twojego biznesu!


K&P CONSULTING – Biuro Zarządu:

ul. Siemiradzkiego 17/1
PL 31-137 Kraków
tel./fax +48 (0) 12/633-62-20
kom. (0) 603-949-450
kom. (0) 601-594-450
e-mail: horeca(at)kphoga.pl
e-mail: parkiwodne(at)kphoga.pl
e-mail: wellnessspa(at)kphoga.pl