Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności x

Konferencje

Konferencje

W ramach prowadzonej działalności pro- i edukacyjnej na rzecz krajowej i międzynarodowej branży usług gościnnych Polska Akademia Gościnności jest inicjatorem i organizatorem licznych konferencji i kongresów, będących okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji o wyzwaniach stojących przed współczesną branżą, w szczególności w zakresie następujących specjalności: hotelarstwo, turystyka, spa & wellness, gastronomia i kulinaria.

Wybrane marki konferencyjne i kongresowe stworzone przez Polską Akademię Gościnności oraz K&P Consulting:

Ogólnopolskie Forum Lojalnościowe

Tematem przewodnim I Ogólnopolskiego Forum Lojalnościowego stała się budowa skutecznych i efektywnych programów lojalnościowych dla centrów wodnej rekreacji.

banner_750Nie trzeba udowadniać, jak istotne ze względów ekonomicznych oraz społecznych są prawidłowo budowane relacje z klientem. Pozyskanie lojalności klienta pozwala nie tylko na obniżenie kosztów marketingu; wzrost liczby stałych klientów już o 5% przekłada się na poprawę wyników bilansowych nawet o 25%.

Forum skierowane było w szczególności do prezesów, zarządzających oraz kierowników marketingu centrów wodnej rekreacji

(parki wodne, termy, baseny i pływalnie).

Forum odbyło się 26-27.05.2014 r. w Białce Tatrzańskiej w Hotelu i Termach Bania Thermal & Ski.

czytaj więcej

Ogólnopolskie Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa

To dwudniowe, dynamiczne, pełne emocji i wiedzy wydarzenie stworzone zostało z myślą o młodych menedżerach oraz ambitnych pracownikach hoteli.

Forum Młodych Gladiatorów to nie tylko platforma wiedzy, ale także wymiany doświadczeń i pomysłów. Przyjęta formuła zakłada możliwość udziału uczestników – „młodych gladiatorów” w dyskusji z ekspertami.

Uczestnictwo w Forum jest okazją na zapoznanie się z najnowszymi polskimi i europejskimi doświadczeniami z zakresu zarządzania i marketingu obiektów noclegowych.

Naszym celem jest pozytywna integracja pokoleń, konstruktywna konfrontacja: doświadczenia z młodością, powagi z humorem, wiedzy z praktyką…

Pierwsze Forum odbyło się we Wrocławiu, w dniach 08-09.04.2013 i zebrało aż 150 uczestników; byli to przede wszystkim młodzi ale i dojrzali „gladiatorzy hotelarstwa”, a wśród nich: managerowie hotelowi wyższego i średniego szczebla, prezesi, właściciele i inwestorzy oraz przedstawiciele rodzin hotelarskich.

Krajowa Konferencja Housekeepingu

Wszyscy wiemy jak niewiele uwagi poświęca się pracy menedżera housekeepingu i podległego mu personelu, a przecież to ich zaangażowane działanie ma często znaczenie strategiczne dla jakości usług hotelowych i ich opłacalności.

Głównym przesłaniem Krajowej Konferencji Houskeepingu jest podkreślenie wartość oraz rangi funkcji pełnionej przez pracowników hotelowego działu housekeepingu.

Światowy Kongres Profesjonalistów Gościnności

Aby w pełni zrealizować się jako profesjonaliści gościnności, osoby pracujące w tej branży muszą nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać coraz to nowe umiejętności.

Światowy Kongres Profesjonalistów Gościnności wychodzi naprzeciw tym potrzebom, dostarczając jak najbardziej aktualnej wiedzy między innymi na temat standardów obsługi, globalnych trendów w branży gościnnej oraz najlepszych praktyk w obsługiwaniu gości różnych kultur.

Adresatami Kongresu są przede wszystkim inwestorzy hotelarscy,  operatorzy marketingowi i turystyczni, managerowie hotelowi, naukowcy, trenerzy oraz studenci szkół hotelarskich, gastronomicznych i turystycznych. Dzięki wymiarowi międzynarodowemu, Kongres jest platformą, na której wspólna nauka, wymiana informacji oraz poznawanie wzajemnych upodobań i oczekiwań umożliwiają lepsze wzajemne, branżowe zrozumienie.

Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej o organizowanych przez Polską Akademię Gościnności konferencjach i kongresach: info@hospitalityroyal.com