Strona wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności x

Szkolenia

Szkolenia

Ponieważ biznes gościnny jest typowym biznesem  face to face, kluczowym jego elementem staje się prawidłowo szkolony i permanentnie trenowany personel serwisowy.

Rosnące oczekiwania Gości hoteli wszelkiego typu, zarówno obiektów miejskich, biznesowych, jak również hoteli pobytowych w poważnym stopniu wpływają na zmianę wymagań wobec pracowników.

Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, zespół ekspertów Polskiej Akademii Gościnności oferuje szeroki wachlarz szkoleń, realizowanych zarówno w formie szkoleń otwartych, jak również „szytych na miarę” szkoleń in company.

W ofercie Polskiej Akademii Gościnności znalazły się zarówno zagadnienia personalnej organizacji wewnętrznej i zarządzania, jak i marketingu, technologii organizacji procesu usługowego oraz technologii i technik serwisowych odpowiadających aktualnym trendom rynkowym i potrzebom Gości.

SZKOLENIA IN COMPANY

Czytaj więcej

SZKOLENIA OTWARTE

Czytaj więcej

 

Nasze szkolenia charakteryzują się:

  • zaangażowaniem profesjonalnych, branżowych wykładowców i trenerów,
  • stosowaniem integrującego typu zajęć (seminaria / warsztaty)
  • starannie przygotowanymi i użytecznymi w praktyce materiałami szkoleniowymi,
  • merytorycznym przekazem werbalnym, możliwością dyskusji i zespołowym rozwiązywaniem problemów z zastosowaniem nowoczesnych technik prezentacyjnych,
  • przyjazną atmosferą ułatwiającą integrację zawodową zespołu.